kedd 15 okt. 2019

Tisztelt Látogató!

Szeretettel köszöntöm Önt a Szeghalmi Mentőalapítvány honlapján!

Célunk, hogy az Internet adta előnyöket kihasználva egyre többen ismerjék meg alapítványunkat, valamint annak működését, céljait.

A Szeghalmi Mentőalapítványt 1998-ban hozta létre a Szeghalmi Mentőállomás Bajtársi közössége azért, hogy a mentőállomás munkakörülményeit, a dolgozók szakmai tudását, az itt szolgálatot teljesítő mentőautók felszerelését javítsa.

Nem kis megelégedésre ad okot az a tudat, hogy az adó 1 %-ból befolyt összeg, valamint a civil támogatók és vállalkozók által nyújtott adományok lehetővé teszik, hogy évente minden dolgozónak tanulmányaihoz anyagi segítséget nyújtsunk, mentőautóinkat a legmodernebb eszközökkel szereljük fel, igazodva a folyamatosan újuló és egyre nagyobb szakmai követelményeket támasztó elvárásokhoz.

Honlapunkon hasznos időtöltést kívánok, mind magam, mind a kuratórium tagjai, valamint a Szeghalmi Mentőállomás összes dolgozója nevében:

Bácsi Erika

Kuratórium Elnök